13.05
2021

Уряд прийняв постанову, яка розширює державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, сьогодні, 12 травня. Про це повідомила директорка департаменту агропромислового комплексу Марія Чорна.

«Згідно з постановою, цьогоріч на програму передбачається 1,15 млрд. грн. Програма з підтримки тваринництва доповнена двома новими напрямами – це дотація за утримання кіз та овець, а також за приріст корів. Також збільшується розмір бюджетних дотацій та відсоток відшкодування, і, відповідно, розширюється коло отримувачів підтримки від держави», – зазначила директорка департаменту.

За її словами, з 50 до 80% збільшується розмір часткового відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, генетичного матеріалу, з 30 до 50% зросте розмір часткового відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна.

«Загалом державну підтримку надаватимуть за сімома основними напрямками. Мова йде, зокрема, про спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї, часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів, часткове відшкодування будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємств із перероблення сільськогосподарської продукції, часткова компенсація вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств із перероблення сільськогосподарської продукції за рахунок банківських кредитів, часткове відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна, та вже згадані спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок, спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення», – пояснила Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень