15.08
2019

15 серпня на засіданні виконавчого комітету затверджено заходи до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України. 

 21 серпня о 14:00 годині у Палаці урочистих подій відбудеться вручення нагород переможцям конкурсу «Кращий благоустрій приватних садиб» і «Кращий благоустрій територій підприємств, організацій, установ та багатоквартирних житлових будинків».
23 серпня, у День Державного Прапора України, проходитиме ряд загальноміських заходів. 
О 8:50 годині на площі перед будівлею міської ради пройде флешмоб «Україна – ти у нас єдина». 
Із 9:00 години розпочнеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції. 
Після цього парадом вишиванок олександрійці пройдуть до пам’ятника Т.Г. Шевченку, де відбудеться літературно-музична композиція.
24 серпня, у День незалежності України, на площі Соборній проходитимуть культурно-розважальні заходи. 
Із 18:00 години розпочнуться концертні програми. Після цього о 21:00 годині на олександрійців чекає молодіжна дискотека.
З нагоди свята у музейному центрі ім. Худякової А.Ф. та бібліотеках діятимуть виставки, викладки матеріалів, проводитимуться години державності, патріотичні уроки, лекції-презентації, літературні читання, майстер-класи та інші заходи.

Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень