15.01
2019

В Олександрійському відділі поліції повідомили про розшук двох громадян – місцевих жителів.

Так, встановлюється місцезнаходження Голубєвої Оксани Іванівни, 24.10.1971 р.н. (громадянка України, проживає в сел. Олександрійське, раніше не судима, працює охоронником-вахтовиком).

12 січня 2019 року об 11:00 вона поїхала в автобусі до Олександрії та по теперішній час не повернулася. За інформацією правоохоронців, жінка останнім часом зловживала спиртними напоями.

Її прикмети: зріст 170 см, середньої тілобудови, волосся чорне, очі карі. Була одягнута: куртку синього кольору з червоними вставками, джинси синього кольору, білу шапку, кросівки чорного кольору.

Також поліція встановлює місцезнаходження Ситницького Павла Леонідовича, 07.09.1976 р. н. (громадянин України, проживає в с. Новоселівці Олександрійського району, раніше не судимий, безробітний). 1 січня 2019 року чоловік виїхав до м. Олександрії, де мешкає його брат Ситницький Віктор Леонідович, та по теперішній час його місцезнаходження невідоме.

Прикмети зниклого: зріст 175-180 см, худорлявої тілобудови, волосся темного кольору з сивиною, коротке. Був одягнутий: в коричневу дублянку, чорні джинсові штани, коричневі черевики.

Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо зазначених осіб, повідомляйте за номером «102».

, , .

Один комментарий

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень