26.01
2022

На території Олександрійської громади продовжуються снігопади. Крім комунальників, які цілодобово забезпечують розчищення вулиць, жителі приватного сектору і підприємці теж мають подбати про чистоту на своїх територіях.

Муніципальна безпека міської ради звертається до громадян, які мають у власності офіси, магазини, кіоски, житлові будинки та інші об’єкти, під час зимової негоди прибирати сніг біля входів та на закріплених ділянках, аби зробити зручним прохід та запобігти травмуванню відвідувачів і перехожих.Інспектори муніципальної безпеки перевіряють дотримання правил благоустрою.

Лише за останні дні громадянам було надано 320 приписів на розчищення входів і територій біля своїх об’єктів та будівель.

До недбайливих господарів, які навіть після попередження не дотримуватимуться правил благоустрою, будуть застосовуватись штрафні санкції, що сягають 1700 гривень.

коментарі 2

  • Джой казино официальный сайт регистрация пишет:

    Большое спасибо за предоставленную информацию.

    Мне нравится! Thumb up 0

  • Виктор пишет:

    Так только хозяева киосков и магазинов и убирают!А город практически не убирается и мусор не вывозится месяцами!Штрафовать!Только кого?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень