12.09
2017

      Вранці 31 серпня на центральній площі нашого міста з`явилася дивна постать. Довга сива борода, чорне вбрання, на шиї на ланцюгу – масивний відлитий з металу медальйон у вигляді черепа і кісток. Він усівся прямо на тротуар у самому центрі мозаїки, викладеної з плитки на місці, де колись стояв пам`ятник В.Леніну. У спеціальному металевому таганку, принесеному з собою, невідомий розпалив вогонь з дров, які також приніс заздалегідь у великій валізі.

    Першими, близько 9-ї години ранку, на нього звернули увагу працівники КП «Благоустрій», вони і повідомили Муніципальну поліцію. На місце прибули працівники цього підрозділу і спробували спочатку з`ясувати особу і мету дій «людини у чорному». Невідомий відповідав неохоче і явно був невдоволений такою увагою правоохоронців, оскільки навіть дозволив собі погрожувати «влаштувати тут м`ясорубку», якщо йому заважатимуть. Пояснив лише, що палить «жертовник» на місці колишнього православного храму і, як на беззаперечний аргумент для свого ритуалу, послався на хрест із розп`яттям, розташований поруч на площі.

   Як відразу ж виявилося, погрози були небезпідставними: невідомий, крім різної дивної атрибутики у валізі, ще мав при собі аж три великі ножі різного розміру та медичний скальпель. «Жрець» відразу ж був обеззброєний і переданий працівникам Національної поліції, які прибули на виклик. У відділі Нацполіції встановили особу невідомого: ним виявився 56-річний житель одного з сіл Олександрійського району. Питання порушення кримінального провадження за даним фактом залежатиме від висновків експертизи, яка визначить, чи можна вважати ножі, котрі мав при собі незнайомець, холодною зброєю.

О. Іванченко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень