18.09
2015

Клац – і вимкнули…

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Як зазначається у повідомленні директора Національної радіокомпанії Анатолія Табаченка, Кабінет Міністрів України урізав фінансування НРКУ на 3 мільйони гривень, що унеможливлює функціонування Українського радіо у попередніх обсягах.

“Щоб не створювати заборгованості за поширення програм перед Концерном РРТ, керівництво НРКУ вирішило відключати передавачі на середніх і ультракоротких хвилях. Таким чином, програми першого каналу НРКУ вимкнуті всюди, крім обласних центрів, програми УР-2 і УР-3 поширюються тільки в Києві. А ефіри обласних ДТРК періодично перекриваються на тривалі проміжки тиші”, – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що “керівництво НРКУ про своє рішення не попередило Національну раду та Міністерство інформполітики України, і ситуація стала відомою цим органам тільки після факту відключення”.  А міністр інформаційної політики України Юрій Стець вважає ситуацію з відключенням Українського радіо у низці регіонів “неприпустимою і такою, що створює загрозу інформаційній бзпеці держави”.

Раніше повідомлялося також, що проводове радіомовлення в Україні незабаром подорожчає на 25-50 відсотків.

О.Наріжний

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень