24.08
2021

З Днем Незалежності!

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Шановні земляки!
Від щирого серця вітаю вас із 30-ю річницею Незалежності України!
Це свято для всіх, хто любить свою країну, самовідданою працею крок за кроком робить внесок у її розвиток та щиро вірить у її світле і гідне майбутнє.
За 30 років наша молода держава пройшла шлях становлення, вагомих здобутків, економічного зростання й утвердження серед світового співтовариства. Але за роки незалежності Україні доводилося проходити й складні випробування кризами, революціями, які позначилися на подальшій долі країни.
Поняття «незалежність» протягом ос-танніх років набуло особливої цінності для всіх нас. Адже незалежність, цілісність землі й мирне життя – це те, що сьогодні відстоюють наші бійці на східних кордонах держави.
Впевнений, що наша любов до Батьківщини, патріотизм та єдність допоможуть подолати всі труднощі. Попереду ще багато планів і цілей, яких потрібно досягнути для подальшої розбудови держави й забезпечення гідного рівня життя українців.
У святковий цей день зичу всім вам благополуччя, добробуту, успіхів у добрих справах і починаннях, а Україні – миру, розвитку й процвітання!
Із повагою – Сергій Кузьменко, міський голова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень