7.01
2016

 Міський голова С.Цапюк 6 січня зустрівся із перевізниками, щоб обговорити ситуацію з пільговими перевезеннями, яка на сьогодні склалася в Олександрії.

5 січня перевізники направили листа до міської ради про те, що призупиняють пільгові перевезення на міських автобусних маршрутах у зв’язку з відсутністю фінансування компенсацій за пільгові перевезення на 2016 рік.

С.Цапюк зазначив, що законодавством визначено категорії громадян, які користуються пільговим проїздом, але кошти на дані потреби у державному бюджеті на 2016 рік не було закладено. Відповідні повноваження з пільгових перевезень органам місцевого самоврядування не передано, тому міська влада не може гарантувати перевізникам оплату компенсації за пільгові перевезення громадян.

Начальник управління праці та соціального захисту населення О.Назаренко поінформувала присутніх, що 5 січня під час онлайн-наради ОДА піднімалось питання пільгових перевезень. На ній директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.Догаров повідомив, що Міністерство соціальної політики звернулося до Кабінету Міністрів з пропозицією надати доручення Міністерству фінансів підготувати зміни до державного бюджету, включивши до нього витрати на компенсацію за пільгові перевезення, і внести відповідні зміни на розгляд Верховної Ради.

Наразі, коли ситуація не врегульована і відсутнє джерело фінансування, перевізники поставили до відома міську владу, що з 11 січня призупиняють пільгові перевезення. Також вони вирішили направити звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та Верховної Ради України про термінове розв’язання даного питання.

Сайт мiськради

, .

коментарів 6

 • Анонім пишет:

  Все можна “обгрунтувати”(!), якщо вміло, то багатенько ще й повірять в завумне словоблуддя! З простоі, примітивноі ситуаціі – “НЭТ ДЭНЄГ”!-(не того, що бідним не хватає, а того, що багаті і владоможні ніяк не нажеруться!), вимальовується епічна боротьба “добрих” чиновників зі “злими”, шляхом перемовин, вимог, бумагомараній – бо одні не заклали, не врегулювали, інші відреагували “творчо” озаботились – всі при ділі!.. Але Є ЗАКОН(!), під нього повинно бути фінансування, і не Перевізникам напару з Мером паплюжити його, фактично скасовувати надане державою право визначеним категоріям на автопроіздну соціальну пільгу в межах міста! Не фінансують КОМУ??? – так терпеливо шукайте, добивайтесь фінансування! ЧОМУ??? заручником господарсько- договірних відносин стає соціально незахищена пенсійна неміч, інваліди, діти багатодітних сімей? І цей правовий нігілізм, це дикунство має місце в ДЕРЖАВІ, де у ст.1 Конституціі проголошено, що вона СОЦІАЛЬНА і ПРАВОВА!? Дожились(!) , – ДОГОВОРНЯК – понад усе!!! А ви наівні, щиро кричите, що Украіна(іі народ, іі громадяни) – понад усе!

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Громодянин пишет:

  Это и есть реальная десоветизация

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Наблюдатель пишет:

  Наши керманычи хорошо усвоили уроки американских политологов: чтоб народ не вякал, его нужно поссорить между собой. пока мы грыземся за декоммунизацию, ищем врагов внутри и снаружи нас можно болванить. А списать нашу нищету всегда можно на врагов.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Товарищ пишет:

  Правительство переложило на местные бюджеты эти траты (на оплату перевозок пенсионеров), заранее зная, что в местных бюджетах средств на такие компенсации нет.

  То есть фактически отменены льготы пенсионерам на бесплатный проезд. А в нашем провинциальном городке это фактически 50 % населения ! При стоимости проезда по городу 3,50 грн. ( в один конец) лишение этих льгот – это невозможность для пенсионеров ездить в больницы, за покупками, на дачи, к детям и внукам и т.д.
  И если с коммуналкой хоть как то справляются посредством субсидий. То проезд, питание, лечение полностью за счет нищенских пенсий.

  Геноцид простого народа, со стороны олигархической власти !

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Юрист пишет:

  А в суд подать иск нет желания?Смотрю, что у вас перевозчики особо наглые…Не то, что у нас- своих мы строим…. 🙂

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   Юрист! Спасибо, конечно! А не просветите убогих сикоко нынче надо выложить за иск? Какие реальные сроки рассмотрения…, если до…ВКСУ? Да скорее рак свиснет, или осел Ходжи сдохнет!
   А, само “творчество” законодательное Вы анализировали? Уверенны в выигрышной судебной тяжбе… Посоветовали бы дустом попробовать – я бы аплодировал!

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень