7.01
2016

У 2016 році міська влада планує зберегти безкоштовне лікування для пільгових категорій населення та, по можливості, розширити коло олександрійців, які також зможуть отримати дану соціальну пільгу.

Невпинний ріст цін та інфляція значно вплинули на рівень життя громадян. Заробітні плати не підвищились, пенсії залишились мінімальні, крім цього, очікується інша система нарахувань пільг і субсидій. У такий складний економічний час міська влада не має права залишити людей з проблемами сам-на-сам. Тому буде прикладено максимум зусиль, аби винайти фінансовий ресурс для забезпечення соціальної підтримки незахищених верств населення та надання безкоштовного лікування пільговим категоріям громадян.

На перше півріччя з міського бюджету планується виділити близько 3,5 млн грн для безкоштовного лікування інвалідів, чорнобильців, дітей до 18 років та вагітних жінок у стаціонарах міських медичних закладів. Також передбачається забезпечити і безкоштовні пологи в акушерському відділенні Міської лікарні №1.

Крім цього, малозабезпеченим жителям міста і надалі планується надавати матеріальну допомогу для проведення оперативного втручання.

Є сподівання, що обласна рада дослухається до рішення жителів Олександрії, прийнятого на громадських слуханнях, з проханням забезпечити в обласному бюджеті видатки на безкоштовне лікування дітей у стаціонарних відділеннях дитячої обласної лікарні та онкохворих в Кіровоградському обласному онкодиспансері і відмінити сплату пацієнтами благодійних внесків.

I.Московченко

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень