7.11
2018

Власники автомобілів на еврономерах, які проводять мітинг під Верховною Радою, дали народним депутатам 24 години для вирішення питання про пільгове розмитнення. Про це, сьогодні на мітингу, сказав голова громадської організації “АвтоЕвроСила” Олег Ярошевич


 пише інтернет видання“Острів”.

“Сьогодні о 17-00 я оголошу результати засідання комітету (комітет з питань податкової політики, який розробляє законопроект про пільгове розмитнення). Ми чекаємо до 17-00. Нам не буде складно почекати кілька годин і дочекатися конкретної відповіді” , – заявив він зі сцени.
За словами Ярошевича, активісти готові надати 24 години на вирішення цього питання.
Тому водії запаркували всі узбіччя від станції метро “Арсенальна” до Кабміну. Вулиця Грушевського також заповнена протестувальниками, які вимагають ухваленням так званих народних правок.
Напередодні Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики рекомендував депутатам  ухвалити  доступніше розмитнення так званих “євроблях”. До 50-ти євро за трилітровий двигун, та понад 100 євро за понад трилітровий двигун. Без цього – власники таких авто обіцяють діяти радикальніше. А поки що заночують до завтра,  в своїх машинах – просто під стінами Верховної Ради.

Один комментарий

  • Ядовитый пишет:

    Был бы это не шкурный протест…приехали б на “нерозмытненых Абрамсах”! (у них бляха потолщее будет)
    Скорее и ночевать не пришлось бы))
    Протестуют не напрочь загноблені, а крепкие-хитросклепані и недовольные. Даже от себя “народную!” законодательную инициативу сочинили. А знают ведь наверняка, КТО!, имеет право на эту самую законодательную инициативу. Народа, в том кратком перечне, так уж точно нет!((

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень