1.09
2021

31 серпня під час робочої наради з віце-прем’єр міністром України Олегом Уруським голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна озвучила низку проблем регіону, які потребують вирішення на рівні держави.

“У рамках президентських ініціатив хочемо відбудовувати і авіаційну галузь. Тим більше, ми єдині в Україні, хто має власну навчальну базу та льотну академію. Наш кропивницький аеропорт у відносно гарному стані. Його готовність майже 90%, тому завершення будівництва може бути досить швидким”, – зазначила Марія Чорна.

На необхідності розвитку авіаційної галузі наголосив начальник льотної академії національного аваіаційного університету Олександр Чумак.

“Аеродром у Кропивницькому має всі необхідні кваліфікаційні сертифікати для початку активної роботи. Для цього маємо відповідну інфраструктуру та кваліфікований персонал. Звісно для повного відновлення функціонування потрібно провести низку ремонтних робіт”, – сказав Олександр Чумак.

Віце-прем’єр міністр Олег Уруський підтримав позицію Марії Чорної та зазначив, що враховуючи те, що у Кропивницькому та області налагоджено виробництво різноманітної продукції, а також регулярно проводиться масштабна агро-промислова виставка “Агроекспо” для комфортного відвідування гостей місту просто необхідний функціонуючий аеропорт.

“За результатами сьогоднішньої наради буде сформовано відповідне доручення і це питання буде порушуватись мною у міністерстві інфраструктури”, – повідомив Олег Уруський.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень