9.07
2021

9 липня відзначається День військової частини №2269, що дислокується в Олександрії. З цієї нагоди на плацу військової частини відбулося урочисте шикування за участю командування в/ч2269.

Продовжились урочистості у ПК «Світлопільський». Серед поважних гостей були присутні міський голова Сергій Кузьменко, секретар міської ради Вікторія Косяк, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Завалій, заступник голови районної державної адміністрації Валерій Больбот, заступник голови районної ради Валентина Мележик, заступник голови Приютівської ОТГ Тетяна Панета, голова Новопразької ОТГ Богдан Куруп, помічник народного депутата Олега Воронька від політичної партії “Слуга народу” Анатолій Тримбач, начальник Олександрійського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Балабуха, начальник Олександрійського відділу Нацполіції Володимир Хвостов, командування, особовий склад військової частини №2269 та представники ветеранської організації Олександрійського авіаційного гарнізону.
До присутніх у залі звернувся міський голова Сергій Кузьменко, який привітав військовослужбовців з Днем військової частини. «Приємно, що такі сильні, поважні, мужні чоловіки працюють в нашому місті. Ми з величезним задоволенням співпрацюємо з військовою частиною та вдячні за велику роботу, яку ви робите для нашої держави, для нашого міста. В роки війни, які, на жаль, є на нашій землі, ми зрозуміли, як важливо мати своїх захисників. Адже саме з вами нам спокійно виховувати наших дітей, будувати наше місто, дбати про майбутнє, знаючи, що в нас є кому нас захистити», – зазначив міський голова.
Сергій Кузьменко побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів, мирного неба та вручив подяки кращим військовослужбовцям.
Також зі словами привітання виступили й інші поважні гості, які теж вручили відзнаки.
По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю творчих колективів міста і військової частини №2269.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень