23.09
2021

Повноцінне навчання у звичайному режимі продовжать забезпечувати тільки ті заклади освіти, де вакциновано 80% працівників у колективі.

“Виключення зробили лише для дитсадків і 1-4 класів шкіл, адже розуміємо, що не всім батькам є з ким залишити малих дітей, а працювати потрібно”, – сказала голова Кіровоградської ОДА.

Також в регіоні забороняється:

перебувати в громадських будинках і громадському транспорті без засобів захисту; проводити масові заходи за участі більше однієї особи на 4 кв. м площі; приймати відвідувачів у кінотетрах та інших закладах культури з наповненістю понад дві третини місць або понад 50% місць; розміщувати відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 1,5 м за сусідніми столами, і більш як чотири особи за одним столом; працювати спортзалам і фітнес-центрам, які не обмежують кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. м.

“Це ключове. Поки що ми, хоч і з обмеженнями, але можемо повноцінно жити та працювати. Якщо ситуація погіршиться, заборони стануть жорсткішими. Ми вже все це проходили не один раз. Саме тому вкотре акцентую: вакцинуйтесь. Насамперед від цього залежить ваше здоров’я, тож потурбуйтесь про себе”, – акцентувала Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень