13.09
2021

Дорога М-30, км 717, поблизу комплексу “Козацька застава”: основний проїзд у верхньому шарі та продовжується робота на влаштуванні тротуарної частини – в’язання арматури під заливання цементобетоном.

Км 714, неподалік села Обознівка: на основному проїзді мосту роботи завершено, продовжується влаштування тротуарної частини. По правій стороні вже залито цементобетон та змонтовано тимчасове огородження. По лівій стороні завершують монтаж армокаркасу і вже до кінця дня його заллють цементобетоном. Паралельно тривають роботи і під мостом. Зокрема, розчищення чагарників на конусах, очищення та укріплення ригелів і балок.

Км 708, між Кропивницьким та селищем Нове: на шляхопроводі вже зв’язали у армокаркас більше 18 тонн. Основний проїзд одразу зв’язують з пішохідною частиною шляхопроводу. Також продовжується очищення плити піскоструменевим методом.

Заливання цементобетоном заплановано на кінець вересня.

У Службі автомобільних доріг повідомили, що кожна з цих трьох споруд буде облаштована автономним освітленням, тож стане безпечною як для водіїв, так і для пішоходів.

Ремонт відбувається в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень