20.12
2021

У Кіровоградській обласній лікарні стартували роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації задля початку ремонту за президентською програмою «Велике будівництво».

Про це під час брифінгу повідомила очільниця лікарні Лариса Андреєва.

«Ми дочекалися, що у рамках програми Президента у наші лікарні продовжиться «Велике будівництво». Будуть виділені кошти на 2022-2024 роки на реконструкцію та капремонт приміщень обласної лікарні. Ми працюємо, обговорюємо усі проекти і над цим працюють проектанти з багатьох міст України, а також департамент капітального будівництва. В першу чергу ремонт планується у серці лікарні – операційному блоці. Там вже зроблений проект і проводиться експертиза», – зазначила очільниця обласної лікарні.

Лариса Андреєва додала, що включене до програми ремонту і гематологічне відділення. Проект щодо нього вже майже готовий.

«Ми плануємо займатися трансплантологією, тож обласна лікарня ставить перед собою великі цілі. Мова йде і про ремонт реанімаційного відділення, і про капремонт перинатального центру, оскільки він працює більше 10 років, тож вимагає оновлення, приміщень, обладнання. Ми відкриваємо ще деякі відділення в перинатальному центрі, наприклад, постінтенсивного лікування новонароджених діток. Запланована і реконструкція третього корпусу лікарні, де знаходяться стратегічні відділення: зокрема, хірургічне. В план включене також опікове відділення. Практично вся лікарня включена в проекти, скрізь зараз кипить робота», – додала Лариса Андреєва.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень