17.08
2021

На Кіровоградщині триває ремонт мостів на автодорозі М-30 «Стрий – Ізварине» в рамках програми президента «Велике будівництво».

Неподалік селища Нового, км 708, шляхопровід – наразі виконують демонтаж монолітної плити. У ході робіт виявилось, що обсяги виконання будуть значно більші ніж були запроектовані. Як результат, терміни ремонту можуть дещо збільшитися.

Окрім демонтажу заготовлюються будівельні матеріали: арматура, бордюрний камінь, закладні для монтажу перильного та бар’єрного огородження.

Км 714, міст – на під’їздах вже заасфальтували нижній шар та влаштовують обочини, закінчують заливку монолітної плити, влаштовують гідроізоляцію, бортовий камінь, шафові стінки. Проводяться підготовчі роботи до влаштування тротуарів, встановлюються лежні під перехідні плити, та самі плити.

Км 717, міст – залита монолітна плита, влаштовується гідроізоляція, встановлюється бортовий камінь, встановлюються лежні для перехідної плити з однієї сторони мосту, з іншої виконуються підготовчі роботи до влаштування перехідної плити.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень