1.04
2021

Кіровоградська обласна рада провела тендер з перевезення посадових осіб обласної ради, очікувана вартість послуг становить 1 млн грн.

Про це з посиланням на електронну систему Prozorro повідомляє кореспондент CBN.

Відповідно до тендерної документації, облрада замовила перевезення чотирма легковими автомобілями (один седан D-класу та три седани С-класу), а також двома пасажирськими мікроавтобусами.

Як і торік, договір з надання послуг на перевезення укладений з обласним комунальним навчально-курсовим комбінатом «Аграрник». За умовами договору від 30 березня, вартість 1 години роботи автотранспорту складає 114,30 грн, вартість 1 кілометро-пробігу – 10,50 грн.

Для перевезення посадових осіб Кіровоградської облради будуть використовуватися автомобілі Toyota Camry 3,5, Renault Megane, Nissan X-TRAIL, Volkswagen Passat та мікроавтобуси Renault Traffic і ГАЗ-22171. У якості підмінного автотранспорту – Subaru Legacy, Opel Vectra та КАВЗ 685М.

Умови використання автомобілів:
• автомобілі повинні бути в розпорядженні Замовника протягом робочого дня (з понеділка по п’ятницю включно, відрядження, робота у вихідні та святкові дні – за окремим замовленням);
• автомобілі використовуються за ненормованим графіком;
• колір автомобілів – одного відтінку без рекламних та інших наліпок;
• наявність кондиціонеру або клімат-контролю;
• автомобілі повинні бути технічно-справні та підготовлені до експлуатації;
• забезпечення черговим автомобілем з 17:00 до 22:00 в робочий день та з 8:00 до 17:00 у вихідний.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень