3.12
2021

Цьогоріч на 33 дорогах загального користування місцевого значення виконувалися ремонтні роботи, які нині знаходяться на завершальній стадії. Про це під час тематичного брифінгу повідомила заступниця директора із загальних питань ДП “Агентство місцевих доріг” Євгенія Гончаренко.

«Із 33 об’єктів 18 – були охоплені капітальним ремонтом, 15 – поточним середнім ремонтом. Станом на 1 грудня роботи завершені на 23 автошляхах загального користування місцевого значення. Наразі роботи тривають на 10 дорожніх об’єктах. Вже влаштовано більше 67 км. покриття, що складає 99,7% від запланованих», – пояснила Євгенія Гончаренко.

Вона додала, що ДП “Агентство місцевих доріг” виступає замовником ремонтних робіт по 28 дорожнім об’єктам. Станом на вчора виконувалися будівельні роботи на 7 з них, зокрема, велися роботи з реконструкції 1 об’єкта, 4 – капітального ремонту штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, ще на двох виконується поточний середній ремонт. Нині на цих дорогах влаштовано 59, 91 км. покриття, що складає 99,6% від запланованих в цьому році.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень