27.04
2021

Завдання влади Кіровоградщини залишається незмінним – робота на результат. На цьому під час апаратної наради наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Валерій Жалдак сьогодні, 26 квітня. «Ми продовжуємо працювати над виконанням програми президента «Велике будівництво». Завершуємо роботи над створенням відділень екстреної медичної допомоги. Минулого тижня я проінспектував приймальні відділення в лікарнях Олександрії та Світловодська. Відповідно до проєктів, роботи в них завершені. Держава придбала для відділень тяжке обладнання, але влада громад повинна також долучитися до оснащення відповідно до потреб своїх жителів», – зауважив Валерій Жалдак.
Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації додав, цього тижня проінспектує виконання робіт зі створення сучасного приймального відділення у лікарні Гайворона.
Нагадаємо, складовою програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині у 2020-2021 роках стали понад 200 об’єктів у дорожній галузі, освіті, спорті та медицині.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень