11.03
2021

Департамент культури і туризму облдержадміністрації подає проєкт із реконструкції будівлі Національного банку в Кропивницькому до програми «Велика реставрація». Про це повідомив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак.

«Багато цікавих історичних та культурних об’єктів перебувають у занедбаному стані та з кожним роком дедалі більше руйнуються. У рамках «Великої реставрації» плануємо відновити будівлю колишнього Нацбанку в Кропивницькому, що входить до переліку об’єктів культурної спадщини», – зазначив Валерій Жалдак.
Він уточнив, орієнтовна вартість проєкту 30 мільйонів гривень.
Під час форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що збереження культурної спадщини важливо для держави й особисто для президента.
«В умовах пандемії та запроваджених у багатьох країнах обмежувальних заходів, українці стали більше цікавитися туристичними та культурними об’єктами на місці. Саме тому Президент України ініціював програму «Велика реставрація», що впроваджується в рамках «Великого будівництва». Мова йде про відбудову та реставрацію об’єктів культурної спадщини, музеїв, театрів, фортець, замків», – наголосив Кирило Тимошенко.
Як повідомлялося раніше, голова ОДА Андрій Назаренко заявив про створення Мистецького арсеналу в приміщенні колишнього Нацбанку в Кропивницькому.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень