10.02
2016

В Олександрійському районі бракує 12 кваліфікованих лікарів, але з молодшим медперсоналом проблем немає.  Про це під час підсумкової медичної ради заявила головний лікар ОЦРЛ Валентина Гарагуля.

Звітуючи перед присутніми медпрацівниками та керівниками сільських територій, Валентина Гарагуля також зауважила, що за підсумками минулого року в загальнообласному рейтингу наш район посів четверте місце. Це дещо нижчий, ніж позаминулий рік, показник, але тому причини: смерть шести діток до року, напружена ситуація з туберкульозом та онкозахворюваннями.

«На жаль, від’ємним у нас залишається показник смертності. Населення за рік скоротилося на 1281 особу. Основними причинами смерті залишаються серцево-судинні захворювання, онкозахворювання, нещасні випадки та старість. Найбільше померлих – у Червоній Кам’янці та Бутівському,  найменше – в Попельнастому та Приютівці. Слід додати, що серед основної маси збільшується кількість осіб старшого віку, – наголошує лікар. – Водночас, висока народжуваність зберігалася в Косівці, Шарівці та Червоній Кам’янці. Тоді як найнижча зафіксована в Новій Празі, Бутівському та Попельнастому».

Навантаження на стаціонарні ліжка ЦРЛ складає 92%, їхня кількість у поточному році буде збережена. Валентина Корніївна при цьому наголосила: Олександрійський район єдиний в Україні, де ще залишилися стаціонарні ліжка в селах та селищах, котрі функціонують там, як філії ЦРЛ.

Доповнив доповідь Валентини Гарагулі голова благодійної організації «Лікарняна каса» Анатолій Крівець. Він зазначив, що за рік до благочинної організації звернулося понад 1800 осіб, яким надавалася благодійна допомога. На медикаменти в цілому ЛК виділено понад мільйон гривень.  Більше двохсот тяжкохворих отримали від організації допомогу в розмірі до тисячі гривень. За кошти «Лікарняної каси» проліковано більше сотні дітей. У цілому ж, організація об’єднує понад сім тисяч осіб.

 «Перша електронна»

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Молодчинка! А про смертельное отсутствие вакцин и озабоченность в срочном приобретении ни- ни. Эх некогда ей читать ОТ , ато ширее б были интервью…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень