9.09
2021

Сьогодні, 9 вересня, в Олександрії на базі існуючого спортивного майданчика у сквері Театральному відбулося відкриття спортивного майданчика «Активні парки – локації здорової України» в рамках реалізації проєкту Президента України.

На відкритті був присутній заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук та директор обласного центру фізичного здоров’я населення ”Спорт для всіх” Дмитро Янчук.

«Дуже приємно бути в Олександрії і бути запрошеним на цей спортивний, потужний захід. Хочу повідомити, що в Україні вже збудовано близько 600 таких майданчиків, а на території Кіровоградщини створять 21 «Активний парк». Приємно сказати про те, що Олександрія – місто, яке є одним з лідерів, де відкривають такі парки. Хочу побажати, щоб це місце приносило лише задоволення, щоб усі бажаючі розвивалися фізично і щоб це приносило радість. Вітаю усіх з відкриттям такого спортивного містечка!» – долучився до привітань Сергій Поліщук.

На локації передбачається проведення спортивно-оздоровчих заходів для олександрійців різного віку. Днями у рамках проєкту була проведена руханка для дітей дошкільного віку. Наступний захід відбудеться 11 вересня о 10:30 годині для дітей молодшого шкільного віку. Також у подальшому на майданчику планується розмістити спеціальні QR-коди, які допоможуть у заняттях спортом та виконанні вправ.

Після урочистого відкриття відбувся майстер-клас, під час якого юні спортсмени під наглядом тренера продемонстрували фізичні вправи, які можна виконувати на території «Активного парку».

Проект увійшов до загальнонаціональної програми “Здорова Україна”.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень