15.12
2021

Правоохоронцями викрито протиправну діяльність злочинної групи зі збуту особливо небезпечних наркотичних засобів на території м. Олександрія з щомісячним оборотом у 2 млн гривен.

Як встановили слідчі у ході досудового розслідування,  організував наркоугруповання 58-річний мешканець м. Олександрія. До складу групи входило більше десяти місцевих, усі безробітні. Працювали згідно розподілених ролей. Спеціалізувалися на збуті у місті та за його межами тяжких наркотиків та психотропів: опій ацетильований, метадон, амфетамін і метамфетамін. Товар збували виключно під час особистих зустрічей і тільки за готівку.

В рамках розслідування проведено 18 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів справи. Під час обшуків вилучено півтора літра опію ацетильованого, 500 г концентрату макової соломи, метадон, метамфетамін та опій екстракційний, обріз мисливської  рушниці, телефони, банківські картки, гроші та засоби для пакування. За попередніми даними вартість вилученого становить близько мільйона гривень.Наразі організатора та ще 7 членів групи затримано.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень