2.12
2021

ComInBank – це фінансова установа з британським капіталом, яка більше ніж 28 років здійснює свою діяльність на фінансовому ринку України. 100 % акціонером банку є інвестор з Великої Британії, засновник інвестиційної компанії GML Capital LLP – Стефан Пол Пінтер. Саме це робить банк “КІБ”(Комерційний індустріальний банк) стабільним та надійним партнером у сфері фінансових послуг.

Олександрійське відділення АТ “КІБ” очолив добре відомий городянам фахівець банківської справи з 20-річним стажем Вячеслав Лосєв. Ми запитали у пана Вячеслава, які послуги планує надавати ComInBank жителям нашого міста.
– Пане Вячеславе, перше питання: чому саме Cominbank?
– Cominbank – це банк, відкритий до змін та впровадження найбільш якісного рівня сервісу, в тому числі – на рівні відділень банку. Для впровадження вказаних змін мені вдалося зібрати професійну команду. Фахівці пройшли навчання за програмами Міністерства фінансів України та ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку). Отже, банківське обслуговування буде на найвищому рівні, клієнти отримають якісний європейський сервіс.
– Які послуги ви їм запропонуєте?
– Однією з “фішок” буде низька комісія на банківські послуги.
Так, наприклад, ми пропонуємо зняття готівки за картками будь-яких українських та зарубіжних банків (в т.ч. сусідніх країн) з комісією всього 1 %. Видача готівки здійснюється у гривні, доларах США та Євро.
Для підприємців та юридичних осіб – різні види кредитування на найвигідніших умовах. Ми беремо участь у державній програмі кредитування “5-7-9” та готові запропонувати власні кредитні програми для бізнесу.
Для сільськогосподарських підприємств є пропозиція щодо кредитування з компенсацією від держави відсоткових ставок за кредитами.
Сьогодні, після відкриття ринку землі, стають актуальними питання її купівлі-продажу. Тому наше відділення АТ “КІБ” успішно допомагає проводити операції купівлі-продажу паїв із швидкими розрахунками між власником і покупцем.
Також ми пропонуємо послуги з мікрокредитування бізнесу. Фізичні особи-підприємці та юридичні особи у цьому сегменті можуть звернутися та швидко отримати в нашому банку кредит на поповнення обігових коштів, розвиток та масштабування бізнесу.
– Які конкурентні умови ви можете запропонувати жителям Олександрії?
Ми надаємо доступ до більше ніж 140 банківських продуктів. Серед наших пропозицій:
– Сплата всіх комунальних послуг за 5 грн.
– Сплата будь-яких інших платежів від 10 грн.
– Відкриття та обслуговування рахунків для отримання коштів та переведення за кордон.
– Депозитні вклади до 11,75% в гривні та
3,75 % в доларах та євро.
– Зарахування пенсій та соц.виплат з додатковими 8% річних.
– Грошові перекази WesternUnion, MoneyGram, Swift (в т.ч. оплата авто із США та Європи, оплата за навчання за кордоном), RIA.
– Зручні курси обміну валют.
– Кредити для населення: на житло, на авто, інші види кредитування.
Більш детальну інформацію щодо тарифів та банківських послуг можна знайти на сайті банку (https://cib.com.ua/uk). Вказані у цій статті тарифи є індикативними та не можуть розглядатись як публічна оферта.
Знайти нас можна за адресою: вул. Г. Усика (колишня Червоноармійська), 56. Це у п`ятиповерхівці за магазином “АТБ”, що на вул. Братській (Калініна).
Консультації за тел. (067) 567-32-89, (066) 003-21-31.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень