12.02
2020

Студенти Олександрійського педагогічного коледжу ім.В.О.Сухомлинського  Антон Кошеленко та Ілона Бондар стали переможцями молодіжного конкурсу «Ода коханню-6», що пройшла 11 лютого у Палаці культури «Світлопільський».

Шоу-програма до Дня всіх закоханих проводиться в Олександрії вже вшосте, і набула неабиякої популярності, про що красномовно свідчив вщерть заповнений зал «Світлопільського». У конкурсі «Ода коханню» традиційно змагаються студентські пари з вищих навчальних закладів Олександрії, а в ролі режисерів, сценаристів та ведучих виступають студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

У шостій «Оді коханню» — святі юності, творчості та любові – взяли участь чотири закохані пари «Золотої гільдії» олександрійських студентів – Олександр Єрмаков та Дар’я Курчицька з медичного коледжу, Антон Кошеленко та Ілона Бондар з педагогічного коледжу ім.В.О.Сухомлинського, Олег Соляренко та Валерія Куксенко з політехнічного коледжу та Дмитро Гаян і Анастасія Перчик із коледжу культури і мистецтв. Конкурсна програма складалася з трьох епізодів – «Візитка», «Освідчення у коханні» та конкурсу талантів. Учасників оцінювало журі у складі директора ПК «Світлопільський» Юлії Сосни та художнього керівника цього закладу Любові Яворської, актора та ведучого Андрія Літвінова, директора Палацу урочистих подій Тетяни Шуткіної, фотографа Тамаріко, власниці онлайн-кондитерської Velena sweet Ксенії Пихтіної та власниці майстерні солодощів Sweets & joys Наталії Сибірцевої. Підтримку заходу забезпечили управління культури і туризму міської ради, РА «Алігатор» та салон краси «Неоніла».

Усі учасники конкурсу намагалися проявити себе якнайкраще, але особливо хочеться відзначити пару з медичного коледжу – Олександра Єрмакова (актора і фотографа) і Дар’ю Курчицьку – вони були артистичними, природними та дійсно підготували цікаві, оригінальні й невимушені номери – як-то гумореска Степана Руданського чи номер про адмірала Нельсона та Леді Гамільтон. Вони стали найоригінальнішою парою «Оди коханню-6» і володарями призу глядацьких симпатій. А найбільша і найпотужніша група підтримки була у студентів педколеджу – під час виступів Антона та Ілони зал світився вогниками мобільних телефонів, підспівував, підтанцьовував і вибухав аплодисментами. Мабуть, і цей фактор також вплинув на рішення журі. Переможці зачарували харизмою і щирістю, вони були розкутими, не комплексували, але й не перебрали із заграванням з залом та з надмірно підкресленими «фішками». З першого епізоду Антон та Ілона підкорили усіх виконанням пісні «Твои щечки сводят меня с ума» – «бальзаму на душу» для усіх пухкеньких дівчат.

У перервах між конкурсними епізодами виступали колективи ПК «Світлопільський» — «Нові імена», «Александрит», «Цирк молодих», «Криниченька», Universal Art, “Калейдоскоп”.

«Ода коханню-6» стала заліковим заходом професійної практики студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв, а допомагала у його створенні автор ідеї, керівник практики – завідувачка сектора культурно-дозвіллєвої діяльності ПК «Світлопільський» багатогранно-талановита людина, поетеса Олена Колосовська. Учасники і переможці шоу-програми отримали призи від спонсорів – подарункові набори солодощів, сертифікати на фотосесії та зачіски.

За шість років проведення «Оди Коханню» двічі абсолютними переможцями конкурсу були студенти медичного коледжу и чотири рази – майбутні педагоги, студенти педагогічного коледжу ім.В.О.Сухомлинського.

Олена Карпачова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень