17.01
2019

В сезоні 2018 року Олександрійцям не вдалося стати свідками захоплюючих автоперегонів тільки з тих причин, що команда “Авто-Мото Клубу “Олександрія”, яка є організатором даних перегонів в місті, була зосередженна на досить високій цілі, яку наші хлопці поставили собі на початку минулого спортивного сезону.

А ціль – це здобути призове місце не нижче другої сходинки в командному заліку Чемпіоната України. З поставленою задачею впоралися, в результаті наполегливої нелегкої праці команда стала Чемпіоном України з Автомобільного кросу 2018 року. 

Тепер у наших хлопців задача не менш відповідальна – колектив вирішив в цьому році провести досить цікаві Міжнародні змагання з автокросу. 

11 січня відбулася зустріч керівництва клубу з міським головою, де С.К. Цапюк підтримав ідею та запропонував провести змаганя 25 серпня до святкуваня Дня шахтаря. В той же день клубом було надіслано заявку керівництву ТСОУ України щодо включення Олександрії в календарний план змагань, а також відправленні запрошення в Автомобільні Федерації Республіки Болгарії, Румунії, Молдови та Білорусі. 

З березня почнеться реконструкція траси “Вербова Лоза”. 

Буде змінено конфігурацію автомобільного треку, а також планується перебудова самої території комплексу для більш зручного перегляду змагань для вболівальників та глядачів.

Сучасна Олександрія

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень