2.03
2016

З метою вирішення першочергових питань, міський голова С.Цапюк підписав розпорядження про проведення дев’ятої (позачергової) сесії міської ради 1 березня. На черзі  денній були – майнові і земельні питання та затвердження Програми цивільної оборони м.Олександрії на 2016-2020 рр.

Але на призначену 9-у годину ранку до сесійної зали зайшли лише депутати «Опозиційного блоку» та один депутат від фракції «Сила людей». Разом з міським головою С.Цапюком і секретарем міськради О.Богоявленською депутатський кворум склав 11 осіб. На пленарне засідання не з’явився жоден депутат від фракцій «Радикальна партія Олега Ляшка», «Солідарність», «ВО Батьківщина», «Самопоміч», «УКРОП», які фактично висунули ультиматум міському голові на попередній сесії: або він погодиться працювати з запропонованим ними складом виконкому і внесе на розгляд сесії розроблений цією ж депутатською більшістю регламент місьради (у якому, до речі, фахівці-юристи нарахували 27 протиріч із законодавством про місцеве самоврядування), або вони не будуть брати участі в сесіях. Втім, протистояння так званої демократичної більшості вималювалося задовго до оголошення вищезгаданих вимог – з першого ж сесійного засідання.

«11 депутатів недостатньо для проведення сесії, тому я не буду відкривати засідання», – сказав головуючий С.Цапюк. Але він дозволив присутнім у залі депутатам і громадським активістам з трибуни поділитися думками стосовно ситуації, що склалася. Свою незгоду з діями депутатської більшості, яка зірвала вже 9-у сесію, висловили депутати «Опозиційного блоку» Горошко, Лоцман, Кисельова, Банковський, директор ДЮСШ №2 Флоря, жителі міста Турський, Гаращенко та інші. А 210 земельних питань (з них 29 стосуються бійців АТО), вирішення яких з нетерпінням чекають олександрійці ось уже 4 місяці, знову залишилися без розгляду…

О.Осауленко

, .

коментарів 5

 • Игорь пишет:

  Знакомая риторика. Как писал, проезжая Александрию накануне майдана Царев: “В воздухе пахло революцией” )))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Игорь пишет:
 • Helena пишет:

  Я даже знаю автора, у кого вы взяли эту ссылку.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Игорь пишет:

   Это скрин Царева времен майдана. Вы какого автора не знаете – Царева или Фейсбука, где она размещена?

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Gorodok пишет:

  Пани депутаты!Новогодние праздники уже закончились!Приступайте к работе уже!!!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень