16.09
2015

Перевиконали – розділили

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

На позачерговiй сесії Олександрійської міської ради були розглянутi зміни до бюджету міста 2015-го року. Як значилося у доповіді начальника фінуправління міської ради Олени Грищенко, за результатами восьми місяців поточного року план надходжень до міського бюджету перевиконано на 2 мільйони 894 тисячі 295 гривень. Тому депутатам залишалося ухвалити рішення про збільшення загального обсягу доходів і видатків міського бюджету на відповідну суму. 

Таким чином, сесія, згідно з проектом рішення,  дозволила розподілити кошти по галузях: близько 1,5 мільйона гривень додатково отримає галузь освіти на підготовку навчальних закладів до зими, доставку безкоштовних підручників та на медог-ляд педпрацівників. 100 тисяч гривень спрямовано на галузь охорони здоров’я для екстреної імунопрофілактики та лікування дітей у стаціонарному відділенні міської дитячої лікарні; близько 700 тис.грн додатково виділено на ремонт тротуарів, прибудинкових територій та поточний ремонт доріг; 50 тисяч гривень призначено для відновлення вуличного освітлення; 150 тисяч передбачено на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО і малозабезпеченим громадянам.

Крім того, депутати своїм рішенням здійснили внутрішній перерозподіл у кошторисах закладів бюджетної сфери та вирішили виділити з резервного фонду 150 тисяч гривень на ремонт доріг у селищі Димитровому.

О. Нарiжний

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень