15.01
2016

Хто винен у зриві сесії

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Колишній депутат Верховної Ради Володимир Кудря, виступаючи 14 січня на сесії Олександрійської міськради сказав, що депутати можуть погоджуватися або не погоджуватися з позицією міського голови, можуть голосувати “за” чи “проти” будь-якого рішення, але присутність не засіданнях – їх прямий обов’язок. Тому він запропонував публікувати в ЗМІ імена “героїв”, через яких залишаються невирішеними багато важливих питань життєдіяльності міста.

Отже, на сесію міської ради не з’явилися депутати від партій “Блок П.Порошенка “Солідарність”, «Об’єднання «САМОПОМІЧ», Радикальної партії Олега Ляшка: І.Баранов, В.Заріцький, А.Коломійцев, Я.Мацак, М.Острівний, С.Ракута, М.Сулятицький, В.Хірса; Ю.Бойко, М.Воробченко, Д.Колісник, М.Матвієнко, Є.Моцний; С.Гриценко, В.Данільченко, М.Смакула, О.Ходак.

Від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” не взяли участь у сесії Є.Алімов, В.Жежеря, Н.Олійник; від “Сили людей” В.Дожджаник, від “Українського об’єднання патріотів – УКРОП” – С.Мельник.

Наш кор.

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    В древности, поджигателя храма Артемиды, власти велели забыть! Как далеко шагнули мы с тех пор… На цветных бигМордовских портретах страстно жаждем увековечить!
    (Мало постажировался нардеп недоношенного парламента, не заметил, что ТАМ кроме “за и против”, можно ” не прыймав участь” или вообще не пришёл на работу)…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень