15.04
2020

На Кіровоградщині встановлять цілодобовий моніторинг для своєчасного виявлення пожеж у лісах і забезпечення їх ліквідації на початкових стадіях.

Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь. «Окрім цілодобових моніторингів, до 30 жовтня буде заборонено розведення багать, випалювання сухої рослинності та сміття на території лісів, лісосмуг і узбіч доріг. Паралельно на територіях найбільш пожежонебезпечних лісових масивів організують рейди і патрулювання задля контролю над тим, як громадяни дотримуються правил пожежної безпеки», – йдеться у протоколі обласного засідання обласної комісії ТЕБ і НС.

Безпосередньо до 20 травня Андрій Балонь доручив забезпечити створення та оновлення у лісах мінералізованих смуг і протипожежних розривів, а також очистити лісові території від захаращень.Нагадаємо: загальна площа лісів, яка знаходиться в постійному користуванні у державних лісогосподарських підприємствах, складає 130,1 тис. га. На випадок гасіння великих лісових пожеж створено резерви паливно-мастильних матеріалів. Зокрема йдеться про близько 4 тисяч літрів бензину і 4 тисяч літрів дизельного палива.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень