22.12
2021

У Кіровоградській ОДА відбулося установче засідання робочої групи з проведення аналізу ефективного використання земель на території області під головуванням заступника голови ОДА Сергія Поліщука.

Ініціатором створення такої робочої групи виступила очільниця області Марія Чорна – за підсумками минулого засідання Аграрної ради. До засідання сьогодні долучилися представники київської IT-групи, яких запросили для обговорення розробки системи щодо аналізу ефективності використання земель сільгосппризначення.

«Зазначена робоча група створена з метою залучення додаткових коштів до бюджетів усіх рівнів. Близько третини надходжень до зведеного бюджету області – податки сільськогосподарських підприємств, водночас нині не всі суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність в сфері сільського господарства, сплачують податки в повному обсязі, що унеможливлює розвиток соціальної інфраструктури територіальних громад Кіровоградщини», – зазначив Сергій Поліщук.

До участі у засіданні долучилися представники департаменту АПК облдержадміністрації, Аграрної ради, Держгеокадастру, управління статистики, а також Інституту Сільського господарства Степу НААН України. Присутні заслухали інформацію щодо середньої врожайності основних сільськогосподарських культур, кількість землі, яка є в користуванні підприємств та одноосібників та обговорили подальші кроки щодо створення системи аналізу ефективності використання земель сільськогосподарського призначення області.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень