29.12
2021

У Кіровоградській ОДА відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Шеремета.

Під час засідання члени комісії обговорили питання щодо формування узагальненого переліку програм та проектів регіонального розвитку, які можуть бути реалізовані наступного року. Орієнтовний індикативний розподіл коштів ДФРР на 2022 рік складає 91 мільйон 649 тисяч 576 гривень.

До переліку проектів, які планується реалізувати наступного року увійшли такі перехідні проекти, як: реконструкція кінотеатру «Мрія» під спортивно-оздоровчий комплекс в Онуфріївці, будівництво ДНЗ у Черняхівці, реконструкція Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості у Кропивницькому, капремонт ЗОШ №3 у Малій Висці.

Крім цього, серед проектів, які планується реалізувати та які пройшли конкурсний відбір: створення сприятливих умов для підвищення якості освіти через модернізацію матеріально-технічної бази і умов навчання в закладах загальної середньої освіти, капремонт головного корпусу Смолінського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія- позашкільний навчальний заклад», капремонт (санація) будівлі Олександрійського НВК,а також реконструкція операційного блоку міської лікарні швидкої допомоги у Кропивницькому.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень