8.09
2021

7 вересня, під час брифінгу очільниця Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна розповіла про важливість імунізації педагогічних працівників від коронавірусної інфекції для подальшого якісного освітнього процесу.

«Не виключено можливість, що вся Україна з понеділка, 13 вересня, перейде до «жовтого» рівня карантинних обмежень. Усі школи, які не матимуть 80% вакцинованих працівників перейдуть на навчання в режимі онлайн», – акцентувала Марія Чорна.

Як повідомив начальник департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко, з 31 570 працівників освіти в області, однією дозою вакциновано 21 423 особи, що складає майже 68%. Тих, хто отримали другу дозу, і повністю мають імунітет – лише 40%, тому протягом цього тижня на Кіровоградщині нарощуватимуть темпи вакцинації педагогічних працівників.

Також посадовець додав, що наразі запропоновано такий механізм: оскільки в області наявно 15 мобільних бригад, які будуть залучені до вакцинації, а шкіл загалом 305, всі навчальні заклади, які знаходяться поблизу пунктів вакцинації, самостійно йтимуть щеплюватися другою дозою. До шкіл, де ревакцинації потребують 50 людей і більше, відправляться мобільні бригади. Посилену ревакцинацію планують провести до кінця цього тижня, аби з понеділка розуміти, які школи можуть продовжувати працювати у звичайному режимі, якщо область, як і вся Україна, перейде до «жовтого» рівня карантинних обмежень.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень