21.10
2021

20 жовтня в Кіровоградській ОДА відбувся круглий стіл на тему “Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні”.
Ці групи населення є пріоритетними для вакцинації як відповідно до глобальних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), так і згідно з національним планом і Дорожньою картою з вакцинації населення від COVID-19.
Учасниками заходу стали заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота, начальник департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко, головна санітарна лікарка області Надія Оперчук і представники місцевої влади. В якості спікерів долучені експерти та фахівці національного та міжнародного рівня – представники Міністерства охорони здоров’я України, Бюро ВООЗ в Україні, Департаменту охорони здоров’я, Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ), Державного експертного центру України, Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Під час круглого столу з відеозверненнями виступили Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та Голова Бюро ВООЗ в Україні Др. Ярно Хабіхт.

“ Ми забезпечили нові платформи для вакцинації: від розважальних центрів до наметів просто неба. Тепер потрібно зробити все можливе, щоб громадяни мали до них доступ. Особливо категорії професійного та вікового ризику, щоб вони отримали інформацію і послуги там, де їм зручно. Саме в цьому їм потрібна чітка координація між громадами і системою охорони здоров’я. Прошу використати максимум ресурсу, аби мінімізувати відстань між вакциною і людьми. Безпечна країна починається з безпеки громади”, – звернувся до присутніх Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Ми ваші спільники у цій справі. Кожного дня ми зіштовхуємося з антивакцинаторами, є люди, які спеціально розповсюджують рейкову інформацію, а ми їм протидіємо. Саме через це, голова ОДА Марія Чорна, її заступники, начальники департаментів охорони здоров’я та освіти особисто виїжджають на місця та контролюють хід проведення імунізації населення. Ця адвокаційна кампанія втілюється у нас в області, ми чітко йдемо «дорожньою картою» та на даний момент маємо вже 40% вакцинованого населення першою дозою.”, – зазначив заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень