24.11
2021

Під головуванням заступника голови ОДА Сергія Поліщука відбулася нарада стосовно підготовки доріг загального користування до зимового періоду.
До участі долучилися представники ГУНП та патрульної поліції у Кіровоградській області, облавтодору та Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, а також підрядні організації.

«Поки що погода дозволяє виконувати будівельні роботи на дорогах, втім не забуваємо про підготовку доріг до зимового періоду, а також готовність усіх служб. Необхідно організовано підготуватися до зимової експлуатації та утримання доріг. Найбільше непокоїть місцева мережа доріг, оскільки їхній стан нині ще недостатньо добрий. Необхідно бути готовими реагувати на снігопади та ожеледицю на дорогах, маємо оперативно реагувати на усі виклики погодних умов», – зазначив Сергій Поліщук.

Наразі технічно служби готові до боротьби з негодою та забезпечення якісного проїзду дорогами загального користування на Кіровоградщині. Вже сьогодні вночі на автошляхах працювала техніка, а також використовувалася протиожеледна суміш для посипки дорожнього полотна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень