5.11
2021

Сьогодні, у Кіровоградській ОДА відбулось засідання робочих груп для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу, з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті.
Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Шеремет, розпочав засідання з того, що запропонував обговорити як карантинні обмеження впливають на поведінку споживачів та бізнес-настрої, змушують змінювати правила ведення бізнесу. «Сьогодні запросили вас, представників підприємницького середовища, щоб обговорити актуальні питання організації роботи бізнесу в умовах введення обмежувальних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби СОVID-19. Ми сподіваємось, що ви з розумінням ставитеся до методів, які впроваджуються і допоможуть запобігти розповсюдженню захворюванню: жорсткий контроль над епідемією та масова вакцинація громадян», – зазначив Сергій Шеремет.
Він додав, що на зустріч запрошені керівники тих установ і організацій, які залучені до боротьби з COVID-19, а саме:
державну установу “Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України”;
департамент охорони здоров’я облдержадміністрації;
Головне управління Держпродспоживслужби в області;
управління інфраструктури облдержадміністрації;
Головне управління Національної поліції в області.
Вони окреслили основні вимоги, які ставляться в умовах пандемії до роботи бізнесу та життєдіяльності населення. Також були обговорені актуальні для підприємців питання.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень