19.02
2019

На розвиток малого підприємництва в обласному бюджеті передбачено 1 млн. грн. Про це поінформувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова під час засідання обласної ради підприємців, що відбулося 19 лютого у громадському офісі облдержадміністрації.

Вона закликала підприємців області брати активну участь у Програмі, у підготовці мікропроектів: “Ближчими днями обласна державна адміністрація оголосить відповідний конкурс, будуть визначені пріоритети за якими цього року буде надаватися допомога суб’єктам малого і середнього бізнесу у бізнес-проектах.

Як вважаєте: 1 млн – це мало, чи дуже мало? При нинішніх цінах на ці кошти можна відкрити 5-7 невеличких кафе, або парочку маленьких підприємств. У масштабах області крапля в морі. А скільки треба мати нервів, скільки оббивати чиновні пороги?

А ось учорашня новина с польського сайту Іnpoland: у Лодзі кожен, хто відкриває свою справу отримає 28 тисяч злотих (близько 200 тис. грн) безповоротної субсидії на створення власного бізнесу та додаткову щомісячну підтримку…

Г. Сергеев

Один комментарий

  • Каламбур пишет:

    Сравнение рискованное.))
    Хоть бы слюнками не удавились!…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень