17.11
2021

17 листопада під головуванням заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Шеремета, відбулось засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів.
«За результатами останнього моніторингу, проведеного Нафтогазовою Асоціацією України, АЗС/АГЗС, які працюють з порушенням законодавства, призводять до недоотримання податків до Державного та місцевих бюджетів, порушують законодавство про охорону праці, природоохоронне законодавство, несуть потенційну загрозу для життя та здоров’я людей та інфраструктурі. Тому роботу по припиненню незаконної діяльності на ринку пального потрібно системно та регулярно продовжувати як у рамках Міжвідомчої робочої групи так і силами відповідних місцевих робочих груп безпосередньо на територіях», – звернувся до присутніх Сергій Шеремет.

Під час засідання учасники робочої групи доповідали в межах компетенції про результати проведеної з початку 2021 року роботи по припиненню нелегального обігу паливно-мастильних матеріалів на території області. Також присутні обговорили стратегію щодо активізації роботи у даному напрямку.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень