2.11
2021

Сьогодні, 2 листопада, під головуванням очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорної відбулась онлайн-нарада з головами територіальних громад, на якій обговорили епідемічну ситуацію з коронавірусною інфекцією в області.

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук повідомила, що епідситуація в Україні з кожним днем стає все напруженішою.

«Ми спостерігаємо збільшення захворюваності серед дітей, та кількість летальних випадків. За останню добу маємо 74 нових випадки захворювання на Кіровоградщині, у тому числі 6 – серед дітей, 93 пацієнти одужали, 4 летальних випадки. Кількість активних хворих, яка перебуває як на стаціонарному, так і на амбулаторному лікуванні – 2 782. Для нашої області – це великий показник», – повідомила Надія Оперчук.

Також вона наголосила, що територіальним громадам слід оперативніше надавати інформацію про одужання пацієнтів від коронавірусу для якіснішого ведення статистики в області, і акцентувала на важливості проведення на територіях швидких тестів на ковід, адже це дасть змогу своєчасно виявити інфекцію та не допустити її розповсюдження.

Наразі Кіровоградська область разом із Закарпатською перебуває у жовтій зоні карантинних обмежень.

“Але з кожним днем фіксується зростання показників захворюваності – індикаторів епіднебезпеки, які наближаються до граничної цифри. На сьогодні рівень госпіталізації 48,3%, базовий показник – 60%, тобто залишилось 11,7% до наближення до такого рівня госпіталізації, який свідчитиме про перехід області до помаранчевої зони”, – сказала Надія Оперчук.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень