12.01
2022

Заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян під час пресконференції оприлюднив результати форсайт-дослідження щодо прогнозу потреби ринку праці для раціональної підготовки фахівців та робітничих кадрів сьогодні, 12 січня.

За його словами, Кіровоградщина стала однією з 10 учасників пілотного проекту з вивчння попиту та пропозиції на ринку праці. Дослідження проводилося впродовж 2021 року.

Згідно з результатами дослідження, серед професій, за якими планується відкрити найбільшу кількість вакансій впродовж наступних 12 місяців наступні: підсобний робітник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів, машиніст (кочегар) котельні, оператор котельні, тракторист, лікар, слюсар-ремонтник, а також робітник фермерського господарства, лаборант хімічного аналізу, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Затребуваними цьогоріч будуть претенденти на вакансії слюсаря з механоскладальних робіт, столяра, робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, апаратника хімводоочищення, опалювача, дорожнього робітника та сторожа.

Довідково:

Проєкт реалізовано державною службою зайнятості в 10 областях країни в рамках програми Європейського Союзу “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Проведено опитування 916 роботодавців щодо професійної структури кадрів, поточних та перспективних потреб у працівниках – 58 великих, 250 середніх, 411 малих підприємств, 197 мікропідприємств та ФОПів, що застосовують найману працю. Кількість робочих місць у опитуваних роботодавців склала більше 68 тисяч (майже 40% від загальної кількості робочих місць). Також проведено опитування 801 випускника закладів професійної освіти шляхом заповнення анкет.

Ознайомитись з комплексним звітом по Кіровоградській області можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1eTOg4RzQGwor6pCr4ha2ifVuxX905Dfd?fbclid=IwAR17mmoKSlAGBRiNVRZBA_ytqhSToLpeHHeR6U4W_ZtFpXPTb0InFwyISMY

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень