23.12
2021

70 мільйонів з обласного бюджету спрямують на розвиток фізичної культури та спорту на Кіровоградщині на 2022 рік. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота сьогодні, 22 грудня.

«Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах молодіжної політики погодила відповідну обласну програму. Зокрема, 44 мільйони гривень депутати планують передбачити на роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, зокрема, школи олімпійського резерву та обласної школи вищої майстерності – 6,1 млн. гривень», – зазначив Андрій Лісота.

Крім цього, близько 10 мільйонів гривень планується спрямувати на підготовку спортсменів та участь у змаганнях обласного неолімпійського, параолімпійського та дефлімпійського руху. Обласна програма на наступний рік передбачає також залучення 79 мільйонів гривень коштів держави і фінансування бюджетів тергромад – 82 мільйони гривень.

Програмою передбачено завершення капремонту СДЮШОР «Надія» та будівництво бейсбольного стадіону, а також облаштування багатофінукціональних спортивних майданчиків.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень