24.05
2021

Тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Валерій Жалдак ініціює практику виїзних нарад центральних органів влади на Кіровоградщину. Про це він сказав під час апаратної наради сьогодні, 24 травня.«Минулого тижня ми якісно попрацювали з першим заступником голови Держекоінспекції України Дмитром Зарубою. Досвід, вважаю, позитивний. Пропоную запрошувати керівництво інших органів центральної влади, міністерств до нас на Кіровоградщину і безпосередньо на місцях разом із головами громад працювати над вирішенням гострих проблем», – сказав Валерій Жалдак.
Він зазначив, під час виїзної наради керівництва Державної екологічної інспекції вдалося відпрацювати кілька кейсів та тему охорони довкілля.
«Це і застосування опції залучення до контролю з дотримання вимог природоохоронного законодавства громадських інспекторів. Це і робота над дієвим планом заходів із покращення екологічної ситуації на Кіровоградщині. Ми домовилися, що переходимо до розробки окремих кроків створення та реалізації екологічної концепції», – повідомив Валерій Жалдак.
Як повідомлялося раніше, перший заступник голови Державної екологічної інспекції України Дмитро Заруба провів виїзну нараду з питань охорони довкілля Кіровоградської області в Кропивницькому.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень