25.03
2021

ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» у Кіровоградській області запланувало виконання ремонтно-будівельних робіт на 32 нових об’єктах загальною протяжністю майже 67 км. Роботи проведуть у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив директор ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін.

«П’ять поточних середніх ремонтів та один капітальний ремонт автодоріг загального користування місцевого значення, п’ять капітальних ремонтів мостів та двох споруд передбачено у Кропивницькому районі. У Голованівському районі плануємо провести один поточний середній та два капітальних ремонти споруд та одного мосту. В Олександрійському районі планується капітальний ремонт водопропускної споруди, реконструкція мосту та капітальний ремонт об’єкта комунальної власності. У Новоукраїнському районі запланували капітальні ремонти мосту, трьох споруд та п’ять поточних середніх ремонтів автодоріг загального користування місцевого значення», – зазначив Анатолій Зорькін.
Він уточнив, ще шість об’єкти перехідні з минулого року: два поточних середніх ремонти автодоріг, три капітальних ремонти мостів й один капітальний ремонт ділянки місцевої автодороги .
Роботи виконуватимуться коштом субвенції з державного бюджету на загальну суму 662 мільйони гривень, у тому числі 76,5 мільйонів гривень залишку минулорічної субвенції.
Як повідомлялося раніше, у 2020 році на Кіровоградщині відремонтували 134 кілометри доріг місцевого значення.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень