4.02
2019

В обласних ЗМІ в минулому році вже було кілька повідомлень про те, як у маршрутних таксі прямо на ходу відлітали колеса, і ось нове повідомлення – прямо напасть якась. Цього разу жертвою однією з місцевих маршрутних таксі ледь не став Олег Лунгул, кропивничани.

Летающие колёса…Или как не стать жертвой маршруток…..

Опубліковано Oleg Lungul Пʼятниця, 1 лютого 2019 р.

Чоловік розповів, що близько 11-ї години,  на вул. Вокзальній, під час руху в маршрутному таксі №6 відпали два колеса та покотилися на зустрічну смугу прямо під його автівку. На щастя, очевидець події швидко зорієнтувався і уник зіткнення з відірваними колесами.

Згодом водій  оприлюднив відео події в мережі “Фейсбук” з дописом: “Літаючі колеса, або як не стати жертвою маршруток…”.

– Причини того, що відвалюються колеса – це від того, що машини старі і дорожнє покриття не відповідає тому, чому воно повинно відповідати, що ніхто не постраждав. Усе могло бути інакше. Залежить від того, куди б це колесо полетіло. А якби воно полетіло і назустріч була ще якась інша маршрутка? Водій міг би не зреагувати. Куди б він кермо крутнув – на дерево, на стовп? Це жах, – прокоментував «КП» Олег Лунгул.

Г. Сергеев

Один комментарий

  • Пояс Койпера пишет:

    А как там насчет дисков, тарелок, цылиндров и проЧчих НЛО?
    Бо Нибиру с экипажами аннунаков, ой как близко. НАСА уже предупредили)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень