19.05
2021

З 1 червня ЦНАП м.Олександрії починає прийом документів на житлові субсидії.

За інформацією начальника управління дозвільно-погоджувальних процедур Світлани Яременко, з 1 березня ЦНАП отримав доступ до програми «Соціальна громада» і працівники уже мають можливість опрацьовувати звернення громадян через відповідний модуль Мінсоцполітики.
На даний час працівники ЦНАПу приймають громадян в управлінні соцзахисту по вул. Шевченка, 109. Прийом проводять 3 спеціалісти за напрямками прийому документів на державні допомоги, пільги і субсидії. Наразі заяви на житлові субсидії приймаються в паперовому вигляді.
Прийом документів за новими зразками розпочався із 17 травня. А з 1 червня відповідні послуги будуть надаватися безпосередньо в ЦНАПі.
На сьогодні черги на подачу документів великі, тож Світлана Яременко звертається до жителів, які можуть самостійно заповнити декларацію, подати документ поштою на управління соцзахисту. Бланки можна придбати в точці продажу канцтоварів у ЦНАПі, у типографіях, або скачати з сайту Мінсоцполітики.
У ЦНАПі щопонеділка буде відкриватися електронна черга на наступний тиждень. Наразі уже відкрита черга на наступні три тижні. Також будуть відкриватися черги на поточні тижні для людей, які звертаються за оформленням державних допомог.
Нагадаємо, що на оформлення «літніх» субсидій громадяни можуть подавати документи з травня по вересень, при цьому субсидія буде нараховуватися з травня.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень