30.10
2015

Обсяг експорту товарів м. Олександрії за січень–серпень 2015р. становив 3,5 млн.дол. США, імпорту – 4,8 млн.дол.  Зовнішньоторговельні операції підприємства міста здійснювали з 35 країнами cвіту. Основним ринком збуту продукції були країни СНД, обсяг поставок до яких склав 52% загального обсягу експорту міста.

Найбільше експортовано продуктів рослинного походження, жирів та олій тваринного або рослинного походження, готових харчових продуктів.

Основу імпортних надходжень склали механічні машини, засоби наземного транспорту, крім залізничного, текстильні матеріали та текстильні вироби.

Обсяг експорту товарів Кiровоградської області за січень–серпень 2015р. становив  276,7 млн.дол. США і порівняно з січнем–серпнем 2014р. скоротився на 52,5%.

Область експортувала товари до 91 країни світу. Найбільше товарів експортовано до Російської Федерації, Білорусі, Туреччини, Індії, Китаю та Єгипту.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу за січень–серпень 2015р. становив 62,2 млн.дол. США, імпорту – 29,3 млн.дол.

За матерiалами обласного управлiння статистики

, , .

коментарів 6

 • Anderson пишет:

  Познавательная статья, особенно для тех, кто стремиться в Евросоюз. Не спешат, наши европейские “друзья”, с нами сотрудничать. А украинцы, то Крым блокируют, то авиасообщения запрещают.

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Горожанин пишет:

   Наши “нові друзі” прекрасно знают что экономика Украины заточена на ту же РФ (СНГ). Никто в Брюсселе, Берлине и в столицах “Прибалтийских тигров” не питал иллюзий проталкивая соглашение об ассоциации, что Украина технически и экономически переориентируется на ЕС. Задача стояла в том, что бы через таможенную территорию Украины выйти на беспошлинную торговлю с РФ, и, конечно же, расширить свой рынок и в самой Украине.

   Мне нравится! Thumb up 0

 • ARлЕkiNO пишет:

  Незважаючи на це вбивче для экономіки скорочення, статистика погалузева фіксує збільшення продажу до РФ-іі кількості м’яса крупного рогатого скота у 1,5 рази, а свинини у-Двічі (!). Істи , як водиться хочуть усі (ми також, особливо коли треба окрепнути , щоб протистояти ворогу), але у такому випадку, – чому(чи за що) гинуть наші свині???. Кого вони роблять сильнішими?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Горожанин пишет:

   Не стоит так переживать по поводу “статистика погалузева фіксує збільшення продажу до РФ-іі”. Не долго осталось терпеть такую “несправедливость”.
   С 1 янвapя 2016 года Россия ужecтoчaeт тaмoжeнную зaщиту и вводит экономические санкции против Украины, сообщил пpeмьep Дмитpий Мeдвeдeв. См . http://korrespondent.net/business/economics/3583101-rossyia-vvodyt-sanktsyy-protyv-ukrayny

   Мне нравится! Thumb up 0

  • Gavrilenko пишет:

   “За що гинуть нашi свинi”? – это супер!)))))))

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень