20.05
2021

Фахівці Кіровоградського обласного центру екстреної медичної допомоги напрацьовують мобільний додаток для виклику «швидкої» жителями регіону. Про це під час робочої поїздки в Центр тимчасово виконуючого обов’язки голови ОДА Валерія Жалдака повідомив керівник закладу Олександр Ярошенко сьогодні, 19 травня.«Розробниками програми є наші працівники. Алгоритм роботи схожий на мобільні додатки служб таксі. Людина зможе викликати «швидку» і відстежувати, як до неї їде бригада. Мобільний застосунок надаватиме інформацію про маршрут і час прибуття. Особливо актуальний цей додаток для жителів області з порушеннями мови та слуху, або ж коли людина потрапила в ДТП чи іншу екстрену ситуацію, коли немає змоги говорити», – пояснює Олександр Ярошенко.
За його словами, наразі застосунок відпрацьовують у тестовому режимі бригади «швидких».
Поки додаток працює для платформи Android, водночас розглядається можливість створення версії для інших мобільних операційних систем.
«У час цифровізації, коли держава розширює кількість послуг в онлайн-режимі, наприклад, через додаток «Дія», локальний застосунок для виклику «швидкої» буде корисним. Така аплікація дозволить зняти напругу, яка іноді виникає, під час взаємодії пацієнта з «екстренкою»», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА Валерій Жалдак.
Він наголосив, коли розробники завершать тестування додатку, його обов’язково потрібно впроваджувати для загалу.
Нагадаємо, на Кіровоградщині одночасно працюють 88 бригад швидкої допомоги. 13 з них – у Кропивницькому.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень