27.04
2021

З липня на відшкодування вартості інсулінів для хворих на діабет держава виділить понад мільярд гривень. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

«Державну програму реімбурсації препаратів для лікування хворих на діабет адмініструватиме Національна служба здоров’я України. Вона стане єдиним платником за програмою. Нині постанова щодо відшкодування вартості перебуває на громадському обговоренні. Але вже відомо, що у другому півріччі на забезпечення пацієнтів з цукровим та нецукровим діабетами держава виділить більше мільярда гривень. Відтак пацієнти отримуватимуть інсулін безкоштовно або з доплатою – за електронним рецептом», – зазначив посадовець.
За словами, Олега Рибальченка новий реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби держава сформує та оприлюднить до 19 травня.
За програмою реімбурсації, держава відшкодовує вартість ліків від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу.
У лютому цього року до програми також додали лікарські засоби для пацієнтів, які перенесли інфаркт та інсульт З початку цього року до держпрограми реімбурсації вперше приєдналися більш як 260 тисяч пацієнтів, а електронні рецепти на «Доступні ліки» отримують майже три мільйони українців.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень