30.10
2016

    У минулому випуску «ОТ» розповідалося про реорганізацію мережі популярних в Україні магазинів «Сільпо». Даний процес не оминув цю трейд-марку і в нашому місті. Але незабаром після публікації з’ясувалося, що деякі моменти стосовно подальшої діяльності мережі потребують уточнення. Для продовження теми ми мали розмову з прес-службою групи компаній Fozzy Group (група має безпосереднє відношення до реорганізації мережі «Сільпо»).

   Кор.: – Як відомо, замість «Сільпо» з’явилася нова, поки що незвична для більшості з нас назва, яка вже встигла отримати серед споживачів різні тлумачення. Що насправді вона означає і які взагалі особливості даної реорганізації?

  – Група компаній Fozzy Group, одна з найбільших торгово-промислових груп України, запускає нову торговельну мережу у форматі hard discount (жорсткий дискаунтер) – Thrash! («ТРАШ!» – Трощимо ціни!). Особливість даного формату, як свідчить назва, – переважно нижчі ціни у порівнянні з іншими цінами, прийнятими на ринку. Ця перевага досягнута внаслідок скорочення витрат та оптимізації внутрішніх процесів.

   – Зменшення витрат не потягне за собою звуження асортименту та погіршення якості товарів?
Михайло Притула, керівник комерційного напрямку проекту «ТРАШ!»: – Асортимент мережі «ТРАШ!» налічує близько 1500 товарних позицій, оптимізовані способи доставки. Мінімальний штат співробітників, економія в інструментах реклами та в оформленні торгового залу, спрощена викладка товарів – все це дозволить нам дивувати цінами відвідувачів «ТРАШ!». Незмінними залишаються процеси департаменту якості, який зай-мається системною роботою з постачальниками, контролем якості товарів та стандартів компанії». У складі нашого асортименту присутні товари власної торгової марки (ВТМ), регулярні ціни яких часто нижчі, ніж в інших торговельних мережах Fozzy Group. У мережі «ТРАШ!» також діє програма «Власний Рахунок», учасники якої додатково до приємних цін зможуть отримати бали за придбані товари.

  – Запитання до прес-служби: у випадках реорганізації зазвичай не оминути звільнення працівників…

 – У новій мережі «ТРАШ!» склад штату справді буде трансформуватись. У разі настання підстав для припинення трудових відносин із працівниками це відбудеться у рамках та відповідно до чинного законодавства України. Всі виплати будуть проведені у терміни, визначені Кодексом законів про працю України. І ми дійсно здивуємо всіх низькими цінами!

Наш кор.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень