17.06
2021

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький і очільниця облдержадміністрації Марія Чорна провели робочу зустріч із представниками районів і громад Кіровоградщини.

Нарада була присвячена питанням аграрного розвитку, земельних відносин і оподаткування.

«Кіровоградщина – аграрне серце України. І сьогодні ми змогли обговорити низку питань, які мають велике значення для області. Упродовж кількох годин ми ґрунтовно та ретельно проаналізували, які саме додаткові інструменти ми можемо застосувати для ефективнішого розвитку наших громад в умовах децентралізації. Переконана, що всі учасники цієї зустрічі знайшли відповіді на свої питання і зможуть в себе на місцях працювати ще продуктивніше», – наголосила Марія Чорна.

Під час наради Тарас Висоцький акцентував на нововведеннях, які незабаром почнуть діяти. Серед них – передача земель через електронні аукціони.

«З 6 липня передавати землі можна буде виключно через електронні аукціони. Термін – не менше 7 років. Лот – не більше 20 гектарів. Це допоможе запровадити рівні та конкурентні умови для всіх учасників ринку, що є беззаперечною перевагою», – наголосив Тарас Висоцький.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень